רועי וחן כגן

עמית והגר, סיפורנו מתחיל בניסיוני למצוא דרך חדשה ולשנות את המציאות היומיומית שלי ושל משפחתי של "עבודה-בית".
התחלתי לחקור ולשוטט באינטרנט אחר השקעות שונות.. בין היתר הגעתי לגמרי במקרה לשמו של עמית (כלקוח של חברה אחרת בה התעניינתי) מבין כל המגיבים הבנתי כי עמית הוא האיש איתו אני צריך לדבר ויוכל לקבל המלצות/דיס המלצות אמיתות. מיותר לציין שהוא מיד נרתם והזמין אותנו לקפה אצלו בבית. היות והחלטנו לוותר על המיזם ההוא לא קיימנו את הפגישה. חלפו חודשים והמשכתי לעקוב אחרי עמית.. ואז ראיתי פוסט על ההרצאה של עמית והגר והחלטתי שאני יוצר קשר איתו בשנית. החלטתי שאנחנו חייבים להיפגש כדי שאשתי תאמין גם היא שזה באמת אפשרי לצאת ממרוץ העכברים בו אנחנו חיים.
פגשנו את הגר ועמית עם תינוקם הקטן.. פגשנו אנשים נחמדים, אדיבים וסבלנים. זוג שלא מתבייש לומר שכסף זה לא מילה גסה. ושמגיע לנו איכות חיים. מגיע לנו לדאוג לעתיד שלנו. למרות כל חששותיה של אשתי יצאנו מהמפגש עם תובנות ושיעורי בית.
אחת השאלות החשובות שעמית שאל אותנו- מה ואיפה אתם רוצים להיות בעוד x שנים? כמה כסף אתם רוצים להכניס כל חודש? פה הבנו כי אולי אנחנו מדברים ובוחנים השקעות כבר הרבה זמן אבל לא עושים ולא דוחפים ליישום אמיתי כי על השאלות הבסיסיות עוד לא ענינו. לא הגדרנו לעצמנו דד ליין.. לא הגדרנו לעצמנו מה אנחנו באמת רוצים.. ויותר מכל לא האמנו שניתן בכלל לחשוב על השקעה פסיבית. שאפשר להמשיך כרגע את חיינו ויחד עם זאת להתחיל תהליך של יזמות והשקעות. הבנו שיש לנו עוד הרבה מה ללמוד אבל יש עם מי להתייעץ!
כבר מיד לאחר הפגישה קבלנו כמות מידע ואנשי קשר שמאפשרים גם לאנשים בתחילת דרכם להבין ולחשוב על השקעות נכונות ומניבות.
אנחנו מודים וממליצים בחום על פגישה עם הגר ועמית ומקווים לשוב
ולספר בעתיד הקרוב על התקדמותנו בעולם ההשקעות ובצעד נוסף לקראת עצמאות כלכלית.

סגירת תפריט

הרשמו לקבל עדכונים בנוגע לכנסים הקרובים