· פודקאסטים ·

תוכלו להאזין לפודקאסט גם בשירותים הבאים:

הערך המוסף

בשלב הלימוד האינטנסיבי שלנו, שמענו מכל המצליחנים והמנטורים את המסר: ביום שתדעו לייצר ערך מעשייתכם שיהיו אנשים בעולם כולו שיהיו זקוקים לו, זה היום שתתחילו לצעוד לעבר רווחה כלכלית. ערך, ככל שהוא יותר מזוקק ונדיר כך גם יהיה שווה ערך כספי באותה רמה. מכאן הבנו שאין משמעות למספר שעות העבודה שלנו, אלא לערך שנדע לתת במסגרת החיים שלנו.

קרא עוד

בחינם?! מה יוצא להם מזה?

אנחנו נשמח לעזור לכל מי שירצה להסתייע בערך, בידע ובניסיון שלנו, ללא שום עלות וללא כל התחייבות מתוך תחושת שליחות אמיתית הקהל מוזמן לחפש אותנו במדיות החברתיות ולשמוע, לראות ולקרוא כיצד נוכל לעזור גם לו. עמית והגר מחברים אנשים להזדמנויות

קרא עוד

עסקת הנדל”ן הכי גרועה שלנו

אנחנו גאים בהצלחות שלנו ולא מחביאים את הכשלונות שהיו (ובטוח יהיו) בדרך שלנו. קבלו פודקאסט בועט, בלתי מצונזר על השקעת הנדלן הגרועה ביותר שלנו עד היום. שווה לשמוע הטעויות הגסות שעשינו ושווה לשמוע את התובנות עימן יצאנו מהשקעה זו.

קרא עוד

הפחדים

מה מפחיד אותנו? נפסיד את כל הכסף? ישקרו אותנו? הסיכון גדול? ישראלים זה עם של שקרנים? זה טוב מדיי בשביל להיות אמיתי? כל הפחדים מוצדקים וכל הפחדים נשענים על יסודות מוצקים של: הרגלים ▪תת מודע ▪בורות▪סביבה חיצונית מזמינים אתכם לשמוע על שורה של צעדים שעזרו לנו, אנשים רגילים ופשוטים כמוכם, לטפל בפחדים שלנו ולא לתת להם לנהל לנו את החיים !

קרא עוד

עמית והגר מדברים זוגיות עם הדס גולדרט

עמית והגר מדברים זוגיות עם הדס גולדרט ערב טוב, אנחנו מדברים הרבה על ה״לילה ההוא״ ועל מחויבות זוגית ועל התהליך שעברנו. במעלה הדרך אנחנו נפגשים עם המון אנשים, מחברים אנשים להזדמנויות, קיבלנו גם אנחנו הזדמנות בשם Hadas Goldrat … הדס היא פסיכולוגית אירגונית ומאמנת אישית, הדס הצליחה לפרק את הלילה ההוא ״שלנו״ לכלים פרקטיים עם אספקט פסיכולגי. אנחנו מזמינים אתכם לשמוע סשן אינטימי, זוגי שמסביר איך גם אתם יכולים לעשות את זה! נשמח לשמוע תגובות!

קרא עוד

מה עדיף – השקעה מניבה, השקעת השבחה, או השקעה יזמית?

שמנו לב שהרבה אנשים עושים בלבול או שחסר להם מידע באשר לשלוש הקטגוריות העיקריות של השקעות נדל"ן. כאמור, אנחנו עושים הפרדה בין שלוש צורות השקעה נדלניות שיש ביניהן שונה ודומה ועל כך בפודקסאט

קרא עוד