אפשר לקרוא המלצות

דוד.א.

שלומות. את עמית אני מכיר שנים ארוכות, למעשה מרבית חיי הבוגרים. זאת על רקע עבודה משותפת שהובילה אף לחברות. עמית חולל בחייו שינויים משמעותיים בתחומים רבים.  אחד מהם הינו התחום הכלכלי. בפרספקטיבה, ניתן לומר כי עמית המציא עצמו מחדש ובהצלחה מעוררת התפעלות. אולם,  כמנהגו,  ביקש עמית לשתף אחרים בחוויית ההצלחה.  עמית הקדיש זמן רב מאוד, לי ולחברים רבים אחרים , וחלק עימם תובנות משמעותיות שהובילו לשינוי המשמעותי שעיקרו-השגת עצמאות כלכלית. מלבד העצות הטובות, ההמלצות וההתייעצויות המשותפות, מה שבעיקר חשוב לציין הוא היחס. כשאתה משוחח עם עמית אתה מרגיש שהוא מפנה את כל תשומת ליבו אליך- לפחות כך אני חשתי. בסבלנות אין קץ, בחביבות ובציניות האופיינית, משתף אותך עמית בתובנות אותן חצב בכוחות עצמו מתוך רצון כן ואמיתי להיטיב ולעזור. בקיצור, הגר ועמית, קודם כל בני אדם יקרים, ומלבד זאת אנשים מוכשרים שהשכילו לעשות שינויים מדהימים בכוחות עצמם. אם תהיתם באם לקבל מהחברים הנ"ל עצה טובה בתחום הכלכלי (ולא רק….) אל תהססו לרגע.

קרא עוד

שחר וערן

שנת 2017 היתה שנה משמעותית ושונה הן בשינוי תפיסת העולם שלנו והן בפרקטיקה בכל הקשור ליציאה מאיזורי הנוחות ולהעיז  ולהכנס לעולם העיסקי על מנת ליצור הכנסות פאסיביות משמעותיות בראייה של שנים קדימה. אין מילים לתאר את תרומתם האדירה בשינוי זה של עמית והגר ובלעדיהם אפשר לאמר שזה פשוט לא היה קורה . מהרגע הראשון , על אף הכרות מוקדמת של אחד מאיתנו מזה שנים רבות עם עמית, התחברנו להוויה ולשינוי שעשו עמית והגר בחייהם והלכנו אחריהם בעיניים עצומות ובאמון מלא. כיום אנו מושקעים במספר אפיקים והיד עוד נטויה ולמדנו שברגע שאתה מאמין בדרך ולא מפחד ההזדמנויות מגיעות וצריך רק לבחור.. תודה  רבה לעמית והגר וממליצים לכולם לשמוע ולהצטרף לדרך .

קרא עוד

גילת

ההיכרות שלי עם עמית החלה לפני כ5 שנים, באותו זמן עמית ליווה אותי בתחילת דרכי בעבודתי ואף החל להכווין אותי בהתפתחות המסלול המקצועית שלי. מספר שנים לאחר היכרותנו התחלתי את דרכי בעולם הפיננסים , עמית לווה והדריך אותי החל מצעדי הראשונים ולימוד מונחים בסיסים ועד בניית תיק השקעות מורכב ומגוון אשר היום מכניס תזרים ותשואה גבוהה. במהלך ההיכרות שלי את עמית זכיתי להכיר את הגר המקסימה וביחד איתם התחלתי ללמוד, להתעמק ולהכיר באופן רחב את עולם הפיננסים, השניים הדריכו וליוו אותי בתהליך אשר בסופו אני מקבלת החלטות לגבי עתידי הכלכלי באופן מבוקר ומבלי לקחת סיכונים שאינם מתאימים לי. בסיכומו של דבר עמית והגר לימדו אותי את רזי המקצוע, תמכו בי בסבלנות בכל דילמה אשר הכתה והכי חשוב הפכו לחברים טובים. היום לאחר כשנה וחצי בו אני נמצאת בתהליך התפתחות ולמידה אני שמחה לומר כי בידי מספר השקעות מניבות ואין ספק שלולא עמית והגר לא הייתי במקום הזה! בברכה,

קרא עוד

טל ויאיר

את עמית דרור הכרתי לפני שנים במסגרת עבודה. לפני 18 חודשים פגשתי בו באקראי וישבנו לשוחח על כוס קפה לשעה קלה, באותה עת הייתי שכיר ללא כל הכנסה נוספת וללא ספק חסר אמונה באשר ליכולת לייצר חופש כלכלי. בעקבות המפגש הזה, היום אחרי 18 חודשים אני בעל עסק רווחי בתחום הסחר הדיגיטלי, פרשתי מעבודתי כשכיר, יש לי הכנסה פאסיבית ממספר מקורות ובמילים פשוטות (עד כמה שמילים פשוטות יכולות לתאר את התהליך שעברתי ב 18 חודשים הללו…) תפיסת עולמי בכל הנוגע לעבודה, הגשמת חלומות וכסף השתנתה לחלוטין. את התהליך שעברתי בזכות הפגישה עם עמית לא אפרט כאן כי יש דברים שצריך לחוות כדי להבין, אבל בואו נאמר (ועמית אל תיפגע כי לדעתי אתה קורא זאת לראשונה) כשחזרתי הביתה מהפגישה עם עמית אמרתי לאשתי "או שעמית דרור השתגע או שהוא משקר…שתי האפשרויות ממש לא סבירות מהכרותי עם עמית מדובר באיש ערכי, רציונלי ואמין..אבל מה שהוא סיפר לי פשוט לא הגיוני , איך הפך משכיר ממוצע לאדם חופשי כלכלית ולא מעבודה "רגילה" כפי שחונכנו. שכנעתי את אשתי לקפוץ לעמית והגר ולנסות להבין איך אנשים "רגילים" עושים שינוי כל כך משמעותי – בדרך הביתה הבנו שיצאנו לדרך חדשה, כל אחד יכול. פשע לא לנסות הגר ועמית, תודה רבה

קרא עוד

גל נימובה

אני ועמית התחלנו לדבר שהחלטתי שיש יותר לחיים האלה חוץ ממירוץ העכברים שרובנו חיים אותו. הצורך בחיים כלכליים וחינוך כלכלי טוב כיהן בי תמיד ולא ידעתי מהיכן להתחיל. אני יכול להגיד בלב שלם שעמית בנאדם אדיב ונחמד מאוד עם סבלנות אינסופית שמאפשרת גם לאנשים שהם משקיעים מתחילים להבין ולחשוב על הצעדים שהם לוקחים. תודה לך על כל העזרה וההכוונה המשך בדרכך וכן ירבו אנשים כמותך!

קרא עוד

דן וקרן

את עמית אני מכיר כבר מהצבא בו אכלנו מאותו מסטינג בהמשך היו עליות ומורדות בקשר אבל תמיד נשמר בסוף 2016 הזמנתי את עמית לבירה בשוק הכרמל עם הפרלמנט של אוהבי החיים הטובים שם לאחר שיחה בין לגימה ללגימה הבנתי שעמית שתמיד חבב $ מצא שביל מעניין להביאם לביתו וכמובן היה חפץ להעביר את הבשורה אז קבענו פגישה נוספת הפעם בסביבה שקטה שם הוא פרס את התורה ביתר פרוט ואני שכנראה שחיפשתי את העולם הזה שיקל על הגשמת עוד חלומות שלי ושל משפחתי מזה מספר שנים שבתי הביתה ואמרתי לקרן שקופצים על הרכבת . אז מאז פתחנו השקעה באמזון שמייצרת לנו כמה עשרות אלפי דולרים בשנה וכרגע אנחנו בתהליך של גיוס כסף נוסף עלמנת להגדיל את התשואה השנתית . עמית והגר המשיכו לתמוך ולהיות חברים לחיים ולעסקים.

קרא עוד

אסף ושלי

היי, להלן כמה מילים (שלא יצליחו באמת להביע את ההערכה שלנו אליכם: הגר ועמית גרמו לנו פשוט לחשוב. לעצור רגע, להסתכל על עצמנו ועל מה אנחנו רוצים ויכולים לעשות, ולפני הכל – לצאת מהתפיסה המוכרת, במסגרתה גדלנו וחונכנו כולנו, של "מעגל עבודה וצריכה"/"עבודה טובה – הכל טוב". במישור המעשי, אין הכוונה כאן לזרוק ולסכן את כל מה שיש, אלא פשוט "לנער" – להודות על כל הטוב שיש, להעז לרצות קצת יותר, ללמוד הרבה וכן, גם לקחת סיכון. בשורה התחתונה, בחלוף מספר חודשים, לא בדיוק הפכנו למיליונרים – רחוקים מזה – אבל התזוזה בחשיבה מאפשרת לנו, כאמור, להסתכן קצת, על בסיס הידע שצברנו (על עצמנו ועל האפשרויות הניצבות בפנינו).. אנחנו עושים את צעדנו הראשונים… ממליצים בחום על שיח עם הזוג הזה, ששם לו למטרה להרחיב את הראייה של אנשים בסביבתו – סביבה של מרוץ בלתי פוסק, היעדר איזון והיעדר חשיבה מספקת על האפשרויות שמעניק לנו העולם של היום.. תודה!!

קרא עוד

קובי כרמי

ההכרות שלי עם הגר ועמית דרור החלה לפני כשנה בפגישה אקראית, כמובן שפגישה זו גררה אחריה מפגשים נוספים שבמהלכם הכרתי אדם שמבין ונהנה לשתף אחרים בהבנתו הרחבה בנושאי השקעות פסיביות אם זה בנדל״ן בחו״ל וגם בנושא שיווק ומכירות באינטרנט e-commerce, אני מאחל לזוג עמית המשך עשייה מוצלחת ומבורכת ושוב תודה גדולה.

קרא עוד

אריה אמיתי

את עמית הכרתי לפני 20 שנה ב"עולם השכירים" נטול מחשבה לגבי ההשתכרות והעתיד הפיננסי, לאחרונה נפגשנו במקרה וזאת לאחר שעמית עשה כברת דרך מרשימה בתחום ההשקעות המניבות (נדל"ן ותחומים אחרים). בפגישת חברים עמית שיתף אותי בגילוי לב , בנדיבות יוצאת דופן ובמקצועיות רבה בידע שצבר והתנסה. פתח בפני צוהר לעולם חדש וחשיבה מחוץ לקופסא ועורר בי עניין להמשיך ללמוד ולהתנסות בעצמי בהשקעות פאסיביות מניבות. תודה עמית !

קרא עוד

ברוך טולדנו

עמית והגר היקרים, עבורי הסיפור שלכם הוא ישראל היפה, המתפתחת והבועטת של הדור הנוכחי ולבטח עבור הדורות הבאים. הכרתי אותך עמית לפני חודשים ספורים ומיד הבנתי שאני חייב לחשב מסלול מחדש… החכמה, היצירתיות וההבנה העמוקה שחייבים לפעול (וחשוב מכך עם מי ואיך לפעול) גרמו לי ולמשפחתי להוביל ולנתב את היובל השני של חיי בדיוק כפי שקויתי ובעיקר השליתי את עצמי משך כל השנים. למעשה היום האשליה(שאולי בגיל 50 אוכל להחליט על הזמן שלי…) הפכה בין יום למציאות וזאת הודות ללב הגדול, לכנות, ליושרה, לפשטות ולמקצועיות הרבה שלך. מי שמחפש השראה, בטחון, תעוזה , דרך ואפילו חברים לדרך חייב להכיר את עמית והגר ויפה שעה אחת קודם. עבורי עמית אתה חבר אמיתי שאני מאוד מעריך ומוקיר יום יום על הזכות שנתנה לי להכירך. יישר כוח??

קרא עוד

צביקה ברקוביץ

הגר ועמית הם "חברים לדרך" כבר שנים רבות. רק שעד עכשיו "הדרך" הייתה בעיקר צעידה בין המשרד לחדר האוכל ועכשיו אנחנו צועדים בדרך חדשה ומיוחדת, דרך ההכנסות הפאסיביות לאנשים אקטיביים. האמת שלא היה פשוט להיכנס לווייב הזה אבל אני מנסה בכל פעם להעמיק, גם בהבנה ולמידה אבל בעיקר בגירוש הפחדים שעולים ולוחשים מה יהיה אם פתאום יקרה הגרוע מכל ? אז זהו… שצריך פשוט להעביר ערוץ ברדיו של המחשבות, לערוץ נעים יותר שמשדר בטחון וקבלות על עשייה… האתר של הגר ועמית. האתר כתוב מקצועי, חכם ועושה חשק לקרוא עוד. אין ספק שנקודת ההתחלה אצלי הייתה שיחתנו על קפה לפני שנתיים. כן… לוקח לי זמן להפנים. ההמשך היה אצלכם בבית. תודה על הרגשת הביחד ועל כל הטוב שאתם מפזרים סביבכם. אני סוג של רץ לאט למרחקים ארוכים ולכן צריך את הזמן שיאזן את כל המידע והתובנות. התחלנו לצעוד… מבטיח להמשיך ולשלוח גלויות ועדכונים מהדרך ובטוח שאתקשר לשאול שאלות. בהצלחה

קרא עוד

רומי ושמעון רודריגז

הגר ועמית תודה רבה על האירוח הנפלא. היה כל כך נעים, מפקס, מקצועי ומעשיר בידע. אין ספק שלאחר פגישתנו אנו מוכנים להמשך צמיחה. תודה על הזמן שהקדשתם לנו,  תודה על הטיפים המעולים. אנו נשתמש בהם בוודאות.

קרא עוד

רוני וסימה ניניו

הגר ועמית כל אדם זקוק לתמריץ בכדי לחולל שינוי אין ספק ששיחה של שעתיים איתכם מהווה תמריץ גדול לחולל שינוי מחשבתי ובעזרתו לצאת לדרך חדשה ושונה שעשויה לאפשר לכל מי שבוחר ללכת בדרך הזו לחיות חיים טובים יותר, מאוזנים יותר ונוחים יותר תודה רבה לכם מקרב לב על שפתחתם בפנינו את ביתכם ואת מחשבותיכם ועזרתם לנו לפחד קצת פחות ולהתחיל ולחולל את השינוי.

קרא עוד

רון וגלית

לאחרונה החלטנו, בעלי ואני,לעשות שינוי בחיים ולנסות לחיות מהכנסה פסיבית. לאחר שיטוטים באתרי נדל"ן והשקעות בפייסבוק נתקלתי בתגובה מעניינת של עמית. נכנסתי לדף שלו וראיתי שהוא מציע פגישה אישית ביחד עם בת זוגו, הגר. ברור שהסתקרנתי ואכן נפגשנו. הפגישה המרתקת עם עמית והגר עשתה לנו סדר במחשבות, ונתנה לנו אמונה בתהליך. יצאנו מהשיחה עם הבנה לגבי הפוטנציאל וגם ממה צריך להזהר ולמזער סיכונים. עכשיו כשאנחנו בתהליך עצמו, במידה ואנחנו מהססים, אנחנו מרימים טלפון ותמיד יש להם זמן לענות ולהסביר, לעודד ולתמוך. תודה רבה על הכל ??

קרא עוד

ענת ואדי

עמית והגר המאוד יקרים, זכיתי להכיר זוג מעוררי השראה, מקצוענים, סופר נחמדים, עשירים בידע ומידע אותו הם חולקים בנדיבות והערצה. תרמתם לנו מאוד ואני בטוחה שנמשיך להיות בקשר בעשיה שלנו ואולי ביחד. תודה על כל מה שאתם עושים ועל מי שאתם ?

קרא עוד

טניה ונתנאל

אשתי ואני חושבים על לעשות שינוי כלכלי כבר תקופה. לא משנה לאן פנינו הרגשנו שחסרה לנו תמיכה, הכוונה ומישהו בעל ניסיון עם רקע כמו שלנו.  באחד הימים בשיטוט אחר אתרי השקעות נתקלתי בפוסט של עמית, על הדרך שהוא והגר עשו עד שהגיעו לחופש כלכלי.  סיפרתי לאשתי, ונדהמנו, איך זוג, עם ילדים, שעבדו במשרד ממשלתי, הצליחו ובזמן יחסית קצר להשיג את מה שהרוב חולמים עליו. פניתי אליו בפייסבוק, ומיד הוזמנו למפגש אצלם בבית, שהתנהלה באווירה חמה ונעימה, כשהם מסבירים לך את כל הדרך שעשו בצורה הכי פשוטה ומובנת לכל אחד, נותנים טיפים, עוזרים למצוא את מה שלכולנו קשה כלכך-דרכים למצוא כסף על מנת להשקיע, מקומות להשקיע בהם ועוד והכל באווירת בית חברית. הדרייב שהם נותנים לך, לא משתווה לשום דבר. בתום הפגישה כבר הבנו שהקשר עם עמית והגר יימשך עם ליווי שלהם לאורך הדרך.

קרא עוד

ענת ויוסי

עמית סייע לנו בייעוץ והמלצות כלכליות ועסקיות, פעמים רבות, מתוך מיגוון רחב מאד של השקעות בהן עמית עוסק ושאותן הוא מכיר אישית, ולאחר בחינה יסודית ומעמיקה כמקובל אצלו. מתוכן, עד כה בחרנו 2 אפשרויות, שהוכיחו את עצמן מיידית כנושאות רווחים: אחת מהן בתחום הנדל"ן בארה"ב, והשנייה בתחום המסחר ברשת (אי-קומרס). תודה רבה!! ובהצלחה בהמשך.

קרא עוד

רעות ויגאל ויינרוב

הגר ועמית לסיפור המדהים של עמית והגר נחשפנו בפייסבוק לאחר שקראתי אותו זה התחבר לי כמו כפפה ליד למה שאני ורעות( אישתי) רוצים לעשות בחיים – לפנות זמן ולהגדיל הכנסה, נמאס לנו להיות עבדים של 8-17 ולחכות לגיל 67 כדי להתחיל לממש את כל החלומות שלנו, המילה הכנסה פסיבית היתה תמיד איפשהו שם למעלה וידעתי כי זה מה שיפנה לנו את הזמן אך לא ידעתי איך בדיוק להפוך את זה למעשי. נרשמתי להרצאה של עמית והגר ומייד אחריה קבעתי פגישה עם אישתי בביתם בבנימינה, שוחחנו ארוכות, הרגשנו כי הם משתפים אותנו בצורה גלויה ומעשירים אותנו בידע רב. הרגשנו כי הנתינה שלהם היא אמיתית וכנה. לאחר הפגישה יצאתי לעבודת שטח וכיום אני מתכוון להשקיע בנדלן בחול ומתחיל לממש את התוכנית שלנו ולסיום מירוץ העכברים המטורף שאנחנו חיים בו עמית והגר אתם מעוררי השראה ומודל לחיקוי. תודה לכם

קרא עוד

איציק וכרמית

עמית והגר היקרים, קודם כל תודה רבה על ההרצאה המצוינת שפתחה והאירה את עיני. והפגישה הזוגית איתי ועם כרמית הפילה הרבה אסימונים , אני בטוח שנצא לדרך חדשה שתוביל לעצמאות כלכלית . הנתינה שלכם היא דבר יוצא דופן בנוף הישראלי, ואני בטוח שהיא תביא עוד הרבה שפע לזולת וגם לכם.

קרא עוד

יערי רייניש

עמית, תודה ענקית על הזמן והנכונות שהענקת לנו…אני חייב לומר שפתח לנו אופקים חדשים…ומעניינים…אנחנו שומרים את הזכות לבקש שיעורים נוספים…

קרא עוד

יונת ואבי רז

תודה על שיחה כנה, מלאת הפתעות, עניינית ומובילה לפעולה…כבר מסתערים על המידע שקיבלנו מכם. נשתמע ושוב תודה.

קרא עוד

ענת וגל

את הגר ועמית פגשנו בביתם לאחר שענת כבר היתה בהרצאה שלהם, היא נחשפה אליהם בפורום משקיעים והתרשמה שיש משהו בדרך שהם בחרו לחיות. פגשנו זוג נדיב, שמתאר את הדרך שלו דרך מנעד רחב של היבטים, החל מהגדרת המטרה, דרך הפחדים, והצעדים הראשונים ועד להצלחה, והכל עם פתיחות מזמינה. נראה היה שיש כאן מתודולוגיה ברורה שנבנתה וממשיכה להיבנות יום אחרי יום, השקעה אחרי השקעה. הגר ועמית פתחו בפנינו חלון לראות דרך חיים אחרת, עם תפיסת מציאות השונה ממה שאנחנו מכירים, קיבלנו ידע בתרכיז, דיברנו על כסף, נדלן, השקעות, חינוך, פנאי וקיבלנו המון הכוונה וכל זה בענווה ובשיחה בגובה העיניים.הימים שלאחר הפגישה היו מלאים בלימוד חדש ושיחות עם חברים על המפגש רק הוסיפו להתרגשות. אנחנו בטוחים שנמשיך להיות בקשר.

קרא עוד

רועי וחן כגן

עמית והגר, סיפורנו מתחיל בניסיוני למצוא דרך חדשה ולשנות את המציאות היומיומית שלי ושל משפחתי של "עבודה-בית". התחלתי לחקור ולשוטט באינטרנט אחר השקעות שונות.. בין היתר הגעתי לגמרי במקרה לשמו של עמית (כלקוח של חברה אחרת בה התעניינתי) מבין כל המגיבים הבנתי כי עמית הוא האיש איתו אני צריך לדבר ויוכל לקבל המלצות/דיס המלצות אמיתות. מיותר לציין שהוא מיד נרתם והזמין אותנו לקפה אצלו בבית. היות והחלטנו לוותר על המיזם ההוא לא קיימנו את הפגישה. חלפו חודשים והמשכתי לעקוב אחרי עמית.. ואז ראיתי פוסט על ההרצאה של עמית והגר והחלטתי שאני יוצר קשר איתו בשנית. החלטתי שאנחנו חייבים להיפגש כדי שאשתי תאמין גם היא שזה באמת אפשרי לצאת ממרוץ העכברים בו אנחנו חיים. פגשנו את הגר ועמית עם תינוקם הקטן.. פגשנו אנשים נחמדים, אדיבים וסבלנים. זוג שלא מתבייש לומר שכסף זה לא מילה גסה. ושמגיע לנו איכות חיים. מגיע לנו לדאוג לעתיד שלנו. למרות כל חששותיה של אשתי יצאנו מהמפגש עם תובנות ושיעורי בית. אחת השאלות החשובות שעמית שאל אותנו- מה ואיפה אתם רוצים להיות בעוד x שנים? כמה כסף אתם רוצים להכניס כל חודש? פה הבנו כי אולי אנחנו מדברים ובוחנים השקעות כבר הרבה זמן אבל לא עושים ולא דוחפים ליישום אמיתי כי על השאלות הבסיסיות עוד לא ענינו. לא הגדרנו לעצמנו דד ליין.. לא הגדרנו לעצמנו מה אנחנו באמת רוצים.. ויותר מכל לא האמנו שניתן בכלל לחשוב על השקעה פסיבית. שאפשר להמשיך כרגע את חיינו ויחד עם זאת להתחיל תהליך של יזמות והשקעות. הבנו שיש לנו עוד הרבה מה ללמוד אבל יש עם מי להתייעץ! כבר מיד לאחר הפגישה קבלנו כמות מידע ואנשי קשר שמאפשרים גם לאנשים בתחילת דרכם להבין ולחשוב על השקעות נכונות ומניבות. אנחנו מודים וממליצים בחום על פגישה עם הגר ועמית ומקווים לשוב ולספר בעתיד הקרוב על התקדמותנו בעולם ההשקעות ובצעד נוסף לקראת עצמאות כלכלית.

קרא עוד

איתן וסמדר דרוויש

הגענו למפגש בביתם של הגר ועמית אחרי שאיתן נכח בהרצאה שלהם וחזר מוקסם ומרוגש. פגשנו אנשים צנועים יפים מבפנים ומבחוץ עם רצון אמיתי להעביר הלאה את הניסיון והחוכמה שלהם לאחרים. הגר ועמית נתנו לנו הכוונה ברורה לתחילת הדרך והסבירו צעד צעד איך עלינו להתקדם. זה לא הסתכם בפגישה בודדת אלא הוצע לנו ליווי צמוד ונשלחנו עם המון שעורי בית. תודה לכם הגר ועמית על נתינת החינם על פתיחת הבית והתשוקה שלכם להפיץ את המודל שפתחתם בעמל רב הלאה. שירבו אנשים כמוכם. ישר כח גדול !

קרא עוד

ודים ואירנה

"אנשים טובים באמצע הדרך" לפני מספר חודשים התחלנו את המסע שלנו לעצמאות כלכלית. התחלנו ללמוד ולהשקיע בכלים שיעזרו לנו לייצר הכנסה פסיבית. וכשהתלמיד מוכן, המורה מגיע. היה מעודד מאוד לשמוע ולקבל עצות מזוג שכבר עבר את הדרך ולדעת שזה אפשרי ושאנחנו על המסלול הנכון. לעמית והגר שפע של טיפים ועצות המגיעים מניסיונם ולקחיהם. והכי חשוב – רצון אמיתי ונכונות לשתף ולעזור גם לזוגות אחרים להצליח ולעשות את מה שהם עשו בעצמם. תודה מקרב לב.

קרא עוד

אבי ומיכל קריינר

תודה לכם הגר ועמית על ערב נעים, מהנה ומעורר השראה. הנתינה שלכם הינה ייחודית ומיוחדת במחוזותינו והתשוקה שלכם לנושא מידבקת. אין בפינו אלא להודות לכם על הנתינה ועל הערך הרב שאתם מביאים לנו. וכמובן שמחנו גם להכיר אנשים מקסימים ומיוחדים ברמה האישית!

קרא עוד

סנדרה ושחר יערי

עמית והגר, תודה רבה שפתחתם עבורנו את הבית ושתפתם אותנו בכל הידע שצברתם, גרמתם לנו לחשוב ולהתחיל לראות את הדברים בצורה קצת שונה. אז שוב תודה ובטוח שעוד נדבר.

קרא עוד

איתי ונטע לי לוי

הגענו להגר ועמית עם הרבה באלגאן בראש וחוסר מיקוד , בפגישה קיבלנו תכנית עבודה ברורה וחיבור לאנשי מפתח שאפשר לסמוך עליהם ולרוץ איתם קדימה להשגת היעד שלנו. הגר ועמית זוג מקסים דיברו אלינו בגובה העיניים נתנו לנו את הביטחון להתחיל ולפעול כבר היום, קיבלנו המון ידע בכמה תחומים נפתחו בפנינו אפיקי השקעה שלא ידענו עליהם, ממליצים בחום לכל מי שצריך סדר בעולם ההשקעות + אסטרטגיה + תכנית פעולה ואחלה חברים לחיים.

קרא עוד

הדס

הגר ועמית, הזוג שתרצו לשבת איתו לשיחה רצינית על עתיד כלכלי אחר ומבטיח. כולם יגידו לך שהכסף צריך לעבוד בשבילך, אבל הזוג הזה מתרגם את האמירות למהלכים פרקטיים שמעוררים אותך לפעולה. מהרגע הראשון משדרים פתיחות, מקצועיות ואותנטיות. הם לא חוסכים פרטים והסברים כיצד ניתן לשנות את העתיד הכלכלי. ממליצה בחום להיפגש, להקשיב וללמוד. בהצלחה!​

קרא עוד

לילך ובני הולצר

את הגר ועמית הכרנו בסרטון בפייסבוק. נראה שהסרטון הגיע בדיוק בזמן הנכון. כבר מהתחלה ששמענו אותם התחברנו לכל מה שאמרו. זה נשמע כאילו הם מספרים את הסיפור שלנו, רק בשלבים מתקדמים שלו בעוד אנחנו רק בהתחלה. ישר ידענו שאנחנו חייבים לפגוש אותם, שלחנו הודעה והגר חזרה אלינו למחרת. תוך שבוע כבר נפגשנו! בפגישה הם הסבירו לנו בדיוק מה לעשות כדי להגשים את החלום שלנו, עצמאות כללית ואדונים לזמן שלנו. פגשנו זוג מקסים חם ומקצועי וקיבלנו המון ידע והשראה. עכשיו אנחנו מרגישים מוכנים ויודעים אילו צעדים לקחת לעבר המטרה שלנו. אין לנו מספיק מילים להודות להגר ועמית על הנתינה הענקית שלהם ומתרגשים להמשיך במסע שלנו.

קרא עוד

ארז וסיון 

עמית והגר היקרים, קודם כל תודה רבה על הזמן שהשקעתם בנו! ? שמחנו מאוד לפגוש אתכם, אתם מקסימים ומדהימים, ומאוד התחברנו אליכם בהמון מובנים. התרשמנו מאוד מהפעילות שלכם וקיבלנו השראה מעצם היותכם זוג חזק ויציב בפרופיל שלנו, שאכן מצליח בסופו של דבר בעזרת עשייה, הקרבה ותפיסה נכונה. תודה רבה רבה על כל.

קרא עוד

סתיו וילנה

הגר ועמית יקרים. כמה טוב שהכרנו אתכם וזכינו ליהנות בגדול ממפגש איכותי ומלא תשוקה להעברת ידע פיננסי, שפתח בפנינו הרבה אפשרויות. ברצוננו לומר מספר מילים של הוקרת תודה. אנחנו רוצים להודות להגר על נכונות האדירה להעביר ידע, על שיתוף הפעולה עם השאלות שלנו, על ההשראה שהשרת על נוכח התשוקה לנו להתקדם ולפרוח בפן הכלכלי. אנחנו מאוד מעריצים את הדרך שסללתם. מקווה שנתראה עוד! תודה גדולה?

קרא עוד

מירי ואייל

"להעביר הלאה” הפך למושג שגור בימינו. וכמו כל מושג, העיקר בפרשנותו ולא בהגדרתו. כך או אחרת, עוד לא יצא לנו לפגוש אנשים כמו עמית והגר, שבכנות, ללא כל יומרה, בחום ובפתיחות, ובסלבנות אין קץ פותחים את עולמם ומכירים את משנתם לאנשים זרים לגמרי המבקשים ללמוד מנסיונם. בהתאמה מתחשבת לניצבים מולם. קל להשבות בקסמם. קל להבין את הסבריהם. קל להעריך את נדיבותם. ובכל זאת.. קשה להאמין שבישראל של היום יש עוד אנשים כאלה. תודה רבה לכם, עמית והגר היקרים, מקרב הלב. מאחלים לעצמנו שניישם בחכמה את אשר למדנו..

קרא עוד

רותי קטנוב

קראתי על עמית והגר, ודיברתי איתם שיחת טלפון אחת (בינתיים) שעזרה לי להתניע את עצמי ולצאת לדרך. האמונה בדרך, התפיסה, והכלים הפרטיים שקיבלתי נטעו בי את הבטחון שאפשר, אפשר להצליח, הטעות הגדולה והחמורה ביותר תהיה רק אם לא אעשה. תודה על הסבלנות, השיתוף והרצון להפיץ את האפשרויות. לי עזרתם מאד!!!??

קרא עוד

מרינה ואייל פליגל

עמית והגר ״נסתרות הן דרכי העולם״ – על ״איך הכרנו את עמית והגר״ אפרט בפעם אחרת ? אשתי ואני הגענו לפגישה עם עמית והגר בביתם. מהרגע הראשון הוקסמנו מהאישיות המיוחדת של שניהם. הקשבנו לסיפור החיים האחד של השני ומצאנו כל כך הרבה קוי דמיון שזה פשוט מצמרר. הגר ועמית פרסו בפנינו את כל הנסיון שצברו לאורך השנים, את כל הסודות, את האסטרטגיה והטקטיקה העסקית. וכל זה מתוך רצון כן ואמיתי לעזור, לחנך, לשתף ולהוביל לצמיחה. יצאנו מהפגישה (שהתארכה הרבה מעבר למצופה… ״הזמן טס כשנהנים״) עם תחושה שאנחנו בדרך הנכונה, עם כלים פרקטיים, עם ״מישהו שאפשר להתיעץ איתו״, והכי חשוב עם תחושה שזכינו בחברים חדשים.​

קרא עוד

אביבה ותומר

אז ככה.. אחרי צפייה בשני הרצאות מרתקות של עמית והגר נדלק לנו הניצוץ שהגיע הזמן לשינוי והצעד הבא היה לפגוש את הזוג המקסים והמאיר עיניים, אז קבענו והגענו כל הדרך מקרית גת עד לבנימינה בשעות ערב/לילה לפגוש אותם ומהרגע שנכנסנו התקבלנו בקבלת פנים חמימה ונעימה, שוחחנו ונשטפנו בזרם בלתי פוסק של מידע עצום וחפרנו להם באינספור שאלות וקיבלנו עצות נוספות וכמובן את ברכת הדרך להתחלה של שינוי משמעותי בחיינו, יכולנו בקלות להשאר שעות ארוכות אלמלא הילדים, הגר ועמית, אתם יותר ממקסימים, תודה רבה על קבלת הפנים,  על הרצון לתרום ולעזור מבלי לקבל תמורה,  וכמובן על הדרכה והכוונה לעבר הרווחה הכלכלית שלנו. אז שוב תודה אביבה ותומר מקרית גת.

קרא עוד

ענת ואייל

הגר ועמית המקסימים, תודה על הזמן והשיחה מעוררת ההשראה. הרגיש שיכולנו להמשיך ולדבר עד הערב – מצאנו הרבה מן המשותף מבחינת תפיסת החיים, כמו כן היה כיף לראות ב״חי״ את המעבר מהתאוריה למציאות, אתם נפלאים. תודה על הכלים הפרקטים לדרך של למידה.

קרא עוד

ענת ונדב

הגר ועמית היקרים, תודה על הכוונה , הדרכה והסבר כיצד לעשות את הצעד הראשון בדרך למימוש חלומות בבטחון וללא חשש. התחלנו את השיחה הארוכה אתכם קצת מבולבלים, וסימנו מחוזקים ונחושים. קיבלנו מכם זריקת מוטיבציה רצינית ודחיפה ידידותית לצאת לדרך של חשיבה מחוץ לקופסה ושל התסכלות קדימה ותכנון לטווח ארוך. אנו מודים לכם מאוד על השיחות והליווי. בזכותכם התחלנו במסע ! בהוקרה ענת ונדב

קרא עוד

מרים ואריה שחורי

לפני כחודש ישבנו באחד הבקרים והתגלגלנו לראות את ההרצאה של הגר ועמית דרך הפייסבוק ופשוט לא הצלחנו לעצור.. ההרצאה והסיפור פשוט מעוררי השראה וכל כך התחברנו אליהם. ישר לאחר מכן שלחנו אליהם בקשה שניפגש, ומיד נעננו בחיוב. היום ישבנו איתם בביתם היפה בבינימינה והיה פשוט תענוג. הפשטות ביחד עם העומק.. הדבקות במטרה בדרך יצירתית.. היכולת להביט נכוחה במציאות, לסמן יעדים ולדבוק בהם, וזאת תוך כדי חיים מלאי משמעות. הגר ועמית השקיעו בנו יותר משעתיים ונתנו מכל הלב. הם מייצגים תפיסה פיננסית חכמה והכרחית למעמד הביניים, המהווה את דרך יציאה ממירוץ העכברים. ממליצים בחום!

קרא עוד

משפחת שגיא

עמית והגר היקרים, הגענו לבית המקסים שלכםמעט מהוססים אך יצאנו נחושים! בזכות הגישה שלכם, הסבלנות והרצון לשתף בידע אנו בטוחים שנצליח! השקעתם בנו שעות מזמנכם ואנו אסירי תודה על כך. הדרך ארוכה אך אנו מרגישים שהתחלנו אותה והרבה בזכותכם:) תודה רבה!

קרא עוד

שירה ואורי שוורץ

הגר ועמית הנהדרים!!! פשוט תודה! זה התחיל בצפייה משותפת שלנו בהרצאות שלכם שהן פשוט מעוררות השראה, לאחר מכן פגישה וליווי שלכם שאין מילה אחרת לתאר אותו מפשוט פוקח עיניים ומשנה חיים. עזרתם לנו להבין טוב יותר מה האפשרויות שלנו, מה הדרכים בהן כדאי לפעול, ולאן אנחנו יכולים לשאוף. אנחנו רק בתחילת התהליך אבל כבר מרגישים במקום ובסטייט אוף מיינד אחר, התחלנו להאמין, והכי חשוב- התחלנו לעשות! המון תודה על הנכונות שלכם לתת מהידע והנסיון, מרגישים שהכל נעשה באהבה גדולה!

קרא עוד

הילה וחן

עמית והגר – תודה רבה לכם על הזמן, האירוח וההשראה! יצאנו עם הרבה דברים לדרך! וואו תודה רבה! היה לנו מפרה וממש כייף להכיר הטענתם אותנו במלא אנרגיות! תודה על הסבלנות הנדירה עכשיו אנחנו הולכים לעבוד:)

קרא עוד

ערן ורבקה

עמית והגר … אין טוב ממראה עיניים… ואכן בפגישתנו עמכם היום ראיתי זוג רגוע מקצועי וממוקד מטרה אשר חי את חייו מתוך בחירה ומודעות . חוויתי את ההרמוניה בינכם את השקט הנפשי ואת האמונה השלמה בדרככם , המון תודה על השיתוף והעזרה , תודה רבה לכם. מעריכים מאוד את הזמן, החשיבה ושיתוף הידע. תבורכו?

קרא עוד

עודד

נפגשנו עם עמית והגר בביתם לשיחה ארוכה, נעימה ומשמעותית מאוד מבחינתנו. בסבלנות וירידה לפרטים, תרמו לנו מניסיונם וחוויתם כך שיצאנו משם עם השראה חזקה להתחיל דרך חדשה.

קרא עוד

עזרא וגל

עמית והגר תודה רבה על הזמן שהקדשתם לנו ועל הידע והמידע הרב שהענקתם לנו, זה לא מובן מאליו. שמחנו להכיר אותכם ולקבל ממכם השראה שבהחלט תדחוף אותנו קדימה לעבר הגשמת החזון שלנו!!! מעריכים מאוד

קרא עוד

אורלי ואורן

כשהגענו אל הבית של הגר ועמית בשעת ערב מאוחרת לא ידענו הרבה אבל היתה איזו אינטואיציה, תחושה פנימית, שיהיה שווה… בפגישה הכרנו זוג מקסים, פתוח עם המון תובנות שאת רובן ידענו אבל הדרך שבה התנהלה השיחה, השפה, הפתיחות ונדיבות הלב, כאילו העירו אותנו מתרדמה וקריאת ההשכמה לוותה בהמון מוטיבציה לעשייה. איזה כיף היה לפגוש אתכם ולהכיר. איזה כיף שחלקתם איתנו את כל הידע והתובנות בכזו נדיבות ואיזה כיף שהזכרתם לנו שאנחנו יכולים לעוף! אנשים טובים בתחילת הדרך… ?

קרא עוד

ענבל ויגאל

אהלן עמית והגר. אנחנו מהזוגות שלוקח להם זמן לעבד מידע. וככל שהזמן עבר מהמפגש אנחנו מודים לכם על המידע והידע האדיר שנגשתם לנו. אין ספק שהיה נדרש לנו זמן רב ללמוד ולהגיע למקום שבו איפשרתם לנו להיות. האפשרויות הקיימות. המודל. האומץ והרצון לשנות בהחלט מהווים נקודת זינוק לצאת לדרך. תודה לכם מקרב לב. ו-שנצליח .

קרא עוד

לקח לנו 10 שנים להגיע לעצמאות כלכלית ועכשיו בתוכנית "חשיבה פיננסית" אנחנו חושפים את כל מה שלמדנו בדרך.

מוצר הדגל של עמית והגר

אם אתם כל הזמן עסוקים בלסגור את החודש ובמינוס בעו"ש לא הגיע הזמן שתלמדו קצת להתנהל נכון עם הכסף?