· מהשראה לעשייה ·

מוזמנים לקרוא ולשמוע אנשים שנפגשו איתנו והמשיכו את ההשראה
שקיבלו מאיתנו לעשיה משמעותית בחיים שלהם.

שיר, ספטמבר 2019

|תהליך כלכלי, שהפך לתהליך זוגי, אני וברוך התחלנו תהליך זוגי טרם ההיכרות איתכם, והתחלתי לשוטט ברשת ופתאום נתקלתי בפודקסט שהתארחתם בו (חייבת לציין ששמעתי אותו 5 פעמים),כל פעם כתבתי עוד משפט שלכם וכמעט הייתה לי תחושה שאתם מאזינים לנו בסלון. ברוך עוד לא היה בתהליך ואז התחלנו לשמוע יחד ואחרי כמה חודשים קבענו פגישה טלפונית שאפילו לא יצאה לפועל, אבל כן שנפגשנו: קרו 2 דברים: 1. ראינו שני אנשים, ממש את הלבן בעיניים שלכם, מקצועית, מסודרת, מובנת (בהתאם להכנה שלכם לפגישה) והדבר ה-2: היה שקט, התהליך שלכם, הכלים שנתתם לנו, עזרתם לנו להבין איך לבחור, מדברים בגובה העיניים, עונים על כל השאלות ופשוט עזרתם לנו להבין איך לחשוב ומה התהליך שאנחנו צריכים לעבור. הזמינות שלכם וזה שאתם מאפשרים פשוט עושה את הכל שלם, תודה על מה שאתם עבורנו"

קרא עוד

דורית, ספטמבר 2019

"נתקלתי בסרטון שלכם ב-FB שמדבר על התחושות שהביאו אתכם לפעולות לצאת לדרך ומאוד התחברתי לכל המילים, הרגשתי שממש דיברתם מגרוני, והרגשתי שאין לי ביטחון כלכלי ואני מחפשת עוד דרך לדאוג לעתיד שלי בהיבט הכלכלי, אבל כל פעם אחרי שהתחלטתי סשן כזה עם עצמי כל הזמן חזרתי לספה. בפגישה אתכם דיברתם על אסטרטגיה, נתתם לי שיעורי בית, ללמוד מושגים וכל הזמן הרגשתי שאתם עומדים מאחוריי. הרגשתי לי שיש לי זוג, שנותן לי יד, מזקק לי את התוכן וכיוון שיש לו מצפן בתוך מרחב מוגן"

קרא עוד

איתן וסמדר, אוקטובר 2018

"החלומות של אשתי מוגדרים אצלנו כיעד, איתן נכח בהרצאה שלכם והקליט את כל ההרצאה והביא לסמדר לשמוע מיד עם סיומה, מבחינת סמדר - גם לנו היה את הלילה של חורף 2014 ואצלנו זה הלילה שאיתן חזרה מההרצאה שלכם. הטיפ הכי "פשוט" שקיבלנו מכם: "להכין תוכנית אסטרטגית" למול היעדים שלנו. ולנו רק נשאר לעמוד בתוכנית ! תודה על מי שאתם !"

קרא עוד

צביקה וליאת, נובמבר 2019

"בוקר אחד שתיתי קפה ופתאום ראיתי אייטם על זוג שיצא לעצמאות כלכלית בתוכנית של אברי גלעד וחשבתי לעצמי נו עוד סיפור ב-TV, אבל צביקה ראה את זה ולא יכל להתעלם והתחיל לחפש את המידע עליכם בגוגל. מיד אחרי זה נרשמנו להרצאה פרונטלית שלכם שם דיברתם על המודל שלכם ונגעתם בסוגיית הפחד - כאן הצלחתם לעורר אותי ולגרום לי לא לחזור הביתה ולא לעשות כלום אלא דווקא לאתגר את עצמי לצאת לדרך. וכך היה ! חזרנו מלאי מוטיבציה ופשוט אפשר לומר שזה היה היום שהחיים שלנו השתנו"

קרא עוד

ארז וליאת, ינואר 2020

"הגענו בטעות לכנס של שחקן אלפא, חשבנו שנרשמנו בכלל לכנס פרונטלי שלכם, בהתחלה לא הבנו איפה אנחנו ואפילו חשבנו ללכת ובסוף נשארנו. ובמהלך הכנס פתאום הבנתי על מה עמית והגר מדברים - וישר שאלתי: איך מתקדמים מכאן?!" "התרשמנו כל כך מהנתינה, זה ממש לא הסתדר בהתחלה, כבר 9 חודשים (וזה רק ממשיך) של שאילת שאלות ומתן תשובות! פשוט מדהים. דרככם הבנו כמה פוטנציאל יש לנו ואיך גם אנחנו יכולים לצאת מהמקום הפסיבי ופשוט לעשות, וזה בזכותכם !"

קרא עוד